Zobrazení otázky a odpovědí
-
Výbuch násilí v Londýně
5837 otázku odeslal(a) Turnovský Pavel v Úterý 9.Srpna 2011 23:23:24
http://www.rezonance.cz
v pátek večer vybuchla v londýnské čtvrti Tottenham vlna násilí, které trvá dodnes, rabuje se, zapalují se obchody, dochází k násilí na běžných občanech, kriminální bandy vyprovolovaly vládu Jejího Veličenstva k nasazení policie. Dosavadních 16 000 kamer, které monitorují veřejné prostory nestačí. Násilí se přelilo i do dalších měst.
Který z horoskopů UK paltí?
-
Re: Výbuch násilí v Londýně
1 odpověď odeslal(a) Turnovský Pavel v Úterý 9.Srpna 2011 23:33:31
http://www.rezonance.cz
několik variant radixu UK všechno pro Westminster Abbey
25.12.1066 pravé poledne korunovace Viléma Doyvatele
1.5.1707 (jul.kal.) půlnoc Velká Britanie jako Unie Anglie a Skotska
1.1.1801 půlnoc Spojené království Velké Britanie a Irska
tradičně Londýn 17°Blíženců 54´
-
Re: Výbuch násilí v Londýně
2 odpověď odeslal(a) falcon ve Středu 10.Srpna 2011 10:37:16
Tohle mi také vrtá hlavou - ale mám pocit, že jde o propletenec, který nebude snadné rozmotat alespoň částečně. Ze záběrů v TV je zřejmé, že aktéry násilí jsou především cizinci tmavé pleti. Tudíž lidé, kteří do Anglie odešli za lepším živobytím ze zemí, kde je chudoba. Skoro se mi zdá, že výrazná polarizace světa na bohaté a chudé země se začíná mstít. Přitom si uvědomuji, že se projevuje prastarý princip - ty se máš dobře a já ne - takže já si vezmu to, co je tvoje, protože kašlu na nějaké zákony, které si vymýšlejí bohatí, aby chránili svůj mamon. To je filozofie Somálských pirátů, byla to svého času filozofie ruských bolševiků, je to částečně i filozofie mafií. A rovněž i Al-Kajdy.
Znepokojuje mne, jak se v posledních desetiletích stává teror celosvětovou normou, avšak docela upřímně přiznávám, že v biznysu vidím rovněž mnohé teroristické prvky. Z teroru se tak stává ještě větší problém, než bychom mysleli, protože je to stav mysli, do jakého se bohužel dostává tu a tam každý jedinec. Ona i bigotně vedená výchova je v podstatě terorem. Obávám se, že svět se vlastně nikdy z tohoto "řešení" životních problémů nevyléčí. Je to adorace násilí. Je to styl myšlení, jaký uplatňoval Džingischán, Stalin, Chomejný, Mao a další a další. Některým to šlo neobyčejně dobře, jiní na to časem dojeli.
-
Re: Výbuch násilí v Londýně
3 odpověď odeslal(a) Turnovský Pavel ve Středu 10.Srpna 2011 13:44:22
v debatě, která byla včera na ČT24 se mluvilo o tom, že tam nejsou přítomny prvky rasismu, a když tak velmi skrytě. Podle mne se jedná o násilí kriminálních živlů v režii Velkého Bratra, který pak vyhoví volání lidu a utuží policejní praktiky, Už teď je UK profízlovaná 16 000 kamerami a stejně je to prý houby platné. Tak jich bude 2x tolik.
Podobně v Norsku. Brevik není žádný blázen, je to hromadný pravičácký vrah, vlastně nacista, který by zasloužil trest smrti, ale místo toho budou v Norsku omezeny občanské svobody.
-
Re: Výbuch násilí v Londýně
4 odpověď odeslal(a) Turnovský Pavel ve Středu 10.Srpna 2011 15:47:44
http://www.novinky.cz/zahranicni/241377-zastreleny-taxikar-duggan-vstaval-a-ulehal-se-zbrani.html
zastřelený taxikář Duggan byl také pěkné kvítko
http://www.novinky.cz/zahranicni/241377-zastreleny-taxikar-duggan-vstaval-a-ulehal-se-zbrani.html
-
Re: Výbuch násilí v Londýně
5 odpověď odeslal(a) Turnovský Pavel v Pátek 12.Srpna 2011 16:48:21
http://www.rezonance.cz
přidávám ještě jedno datum:
17.12.1922 15:28 UT/GMT prohlášení Severoirského parlamentu, že Severní Irsko hodlá zůstat ve svazku s Velkou Britanií po té co byl bvyhlášen Svobodný irský stát.
-
Re: Výbuch násilí v Londýně
6 odpověď odeslal(a) Turnovský Pavel v Pátek 12.Srpna 2011 19:31:01
http://www.rezonance.cz
ještě jedno britskými astrology sledované datum:
korunavace Edgara na krále:
11.5 973 jul. kal. pravé poledna v Bath
Nejvíc přísahají britští astrologové přece jen na korunovaci Viléma dobyvatele a na Velkou Britanii z 1.1.1801
Mně chybí do přehledu ještě data z thv. Gloroius Revolution z let 1688/9, kdy byly položeny nezrušitelné základy parlamentní demokracie v Britanii
-
Re: Výbuch násilí v Londýně
7 odpověď odeslal(a) falcon v Pátek 12.Srpna 2011 22:44:49
Nebylo by možné horoskop vzniku parlamentu v Británii aspoň částečně brát jako horoskop parlamentní demokracie v Evropě? Možná by se zjistilo něco zajímavého i pro jiné státy.
-
Re: Výbuch násilí v Londýně
8 odpověď odeslal(a) Turnovský Pavel v Pátek 12.Srpna 2011 23:02:15
http://www.rezonance.cz
to těžko dohledat s nějakými přesnými časovými údaji, falcone, ale pokusme se o to, díky internetu tu jakási naděje je.
-
Re: Výbuch násilí v Londýně
9 odpověď odeslal(a) Turnovský Pavel v Pátek 12.Srpna 2011 23:06:07
http://www.rezonance.cz
po rešerších, které jsem podnikl v posledních hodnách se zdá, že funkční radix UK je ten, který se datuje ke korunovaci Viléma dobyvatele, ale ne pro pravé poledne, nýbrž pro cca 11 hodin místního času, jak udává jeden britský web, který musím znovunalézt, neb link na něj jsem před časem ztratil
-
Re: Výbuch násilí v Londýně
10 odpověď odeslal(a) Turnovský Pavel v Sobotu 13.Srpna 2011 00:14:19
http://www.rezonance.cz
srovnání dvou základních radixů Anglie/Velké Britanie obě Slunce jsou téměř na stejném místě
-
Re: Výbuch násilí v Londýně
11 odpověď odeslal(a) Turnovský Pavel v Sobotu 13.Srpna 2011 00:15:02
http://www.rezonance.cz
-
Re: Výbuch násilí v Londýně
12 odpověď odeslal(a) Turnovský Pavel v Sobotu 13.Srpna 2011 13:16:02
http://www.rezonance.cz
čas korunovace Viléma Dbyvatele je hypotetický, přestože jsou zprávy o jejím průběhu podrobné, došlo tam totiž k nedorozumění mezi Normany a Sasy, když byla v opatství provolávána sláva právě korunovanému králi, Normané mysleli, že je to povel k vraždění a opatství zapálili.
-
Re: Výbuch násilí v Londýně
13 odpověď odeslal(a) Turnovský Pavel v Sobotu 13.Srpna 2011 23:30:46
http://www.rezonance.cz
-
Re: Výbuch násilí v Londýně
14 odpověď odeslal(a) Turnovský Pavel v Sobotu 13.Srpna 2011 23:32:05
http://www.rezonance.cz
-
Re: Výbuch násilí v Londýně
15 odpověď odeslal(a) Turnovský Pavel v Sobotu 13.Srpna 2011 23:32:40
http://www.rezonance.cz
-
Re: Výbuch násilí v Londýně
16 odpověď odeslal(a) Turnovský Pavel v Sobotu 13.Srpna 2011 23:33:19
http://www.rezonance.cz
-
Re: Výbuch násilí v Londýně
17 odpověď odeslal(a) Turnovský Pavel v Sobotu 13.Srpna 2011 23:33:44
http://www.rezonance.cz
-
Re: Výbuch násilí v Londýně
18 odpověď odeslal(a) Turnovský Pavel v Sobotu 13.Srpna 2011 23:34:52
http://www.rezonance.cz
-
Re: Výbuch násilí v Londýně
19 odpověď odeslal(a) Turnovský Pavel v Neděli 14.Srpna 2011 17:12:02
http://www.rezonance.cz
jako kontrolní situci můžeme použít např.
začátek válečného stavu s nacistickým Německem 3.9.1939, kdy se UK ocitlo ve válce kvůli dodržení spojenecké smlouvy s Polskem. 3.9. 1939 v 11 hodin vypršela lhůta do níž mělo Německo zastavit boje s Polskem, což byl požadevek, který vznesla vláda Jeho Veličenstva předchozího večera.
V 11 hodin 15 minut ohlásil válečný stav Neville Chamberlain v rozhlase.
-
Re: Výbuch násilí v Londýně
20 odpověď odeslal(a) Turnovský Pavel v Neděli 14.Srpna 2011 17:12:48
http://www.rezonance.cz